Pse ne ?

Si asnjëherë më parë, tani klientët tanë kanë mundësi të panumërta për të shijuar programet tyre të parapëlqyera me shumë lehtësi, dhe me çmim tejet të përshtatshëm, kudo që jeni, dhe në çdo kohë.

Mbeshtetje 24/7

Ekipi jone.Ju mundson Klienteve te ken mbeshtetje 24/7 gjat ter Kohes.

Quality

Kualitet dhe cilesin me te lart ne treg
Me Pamje Ultra HD

Cmime te volitshme

Kompania Extrem iptv offron qmime te volitshme

ështe Falas,mos e humb mundësinë 24 or

Merreni në qdo pajisje Smart,Windows,android,Resirver apo apple.Platforma e vetme më e sigurt dhe më stabile në të gjitha trojet Shqiptare.

TEST 24 OR

0 €

  • 1000 Kanale
  • Kualitet UltraHD/HD
  • Transmetim i shpejtë
  • Smart TV/Android Tv
Premium Package

140 €

  • 1000 Kanale
  • Kualitet UltraHD/HD
  • Transmetim i shpejtë
  • Smart TV/Android Tv/MAG/ Android Box/Firestick
POROSIT TANI

Extrem Tv Sport do të thotë më shumë sesa një TV-Merrni shpejtesine e transmetimit, qasje e lehte per te shikuar kanalet sportive.

Qfarë thonë klientët per ne ?

Burim Shala

Burim Shala

Klient

Unë kam përdorur shërbime Extreme IPTV per gjysmë viti dhe jam plotësisht e kënaqur me cilesine e kanaleve.Shpejtesia e larte dhe shumllojshmeria e kapetave per te zgjedhur e bejne ate te rehatshme per te gjithë.

Zana Sahiti

Zana Sahiti

Kliente

Platforma Extrem Offron shumllojshmeri
Ku pershtaten me shijen e gjith personat ne nje familje

Vjollca Haxhiu

Vjollca Haxhiu

Klient

Me pelqen Sherbimi i shpejt i ndihmes teknike qe Extrem iptv offron dhe gaditshmeria 24/7

Na kontaktoni

Te gjith klientat mund te na kontaktojn ne email adress apo Numer

Na gjeni në.

Avenue du Grand-Saint-Bernard 30

Give us a ring

Teknicient
+41779563283
24 h

+41 22 518 99 07